Folia do oczek wodnych

 • Folie PCV do budowy oczek wodnych, stawów

 • Wraz z nastaniem wyczekiwanej z utęsknieniem wiosny wielu z nas spogląda na swoje ogrody planując mniejsze lub większe zmiany, niekiedy wręcz rewolucje. Jedną ze zmian, które w znaczący sposób mogą odmienić nasze ogrody upiększając je, nadając im nowego wymiaru jest oczko wodne. Jeśli i Państwo stanęli u progu tego wyzwania firma Izoplan służy swoją pomocą w realizacji tego celu dzięki oferowanym przez nas niezawodnym foliom do oczek wodnych.

  W naszej ofercie znajdują się folie do oczek wodnych o grubościach

  0,6 mm; 0,8mm; 1 mm; 1,2 mm; 1,5 mm

  Nasze folie PCV do oczek wodnych cechują się znakomitą jakością, wieloletnie doświadczenie oraz wykorzystanie w procesie produkcji czystego granulatu daje produkt o bardzo dobrych parametrach folii takich jak elastyczność ( parametr o niebagatelnym znaczeniu przy samodzielnym układaniu geomembrany na zbiorniku ), wytrzymałość mechaniczna w tym na przebicia, odporność na temperatury ekstremalne, zachowanie elastyczności w niskich temperaturach itp. Pamiętaj drogi kliencie przy dokonywaniu wyboru, że grubość folii do oczka wodnego to nie jedyny jej parametr, a wiele innych decydujących o jej wytrzymałości a co za tym idzie okresie bezawaryjnego użytkowania oczka wodnego. Sprawdź naszą jakość przed zakupem - zamów bezpłatną próbkę produktu, poproś konkurenję o to samo i dokonaj wyboru.

  Płachty folii zgrzewamy na dowolny, zamówiony przez klienta wymiar. Do prac wykorzystujemy narzędzia szwajcarskiej firmy Leister. Automat wykonuje podwójny zgrzew zawierający kanał kontrolny co gwarantuję 100% szczelność połączenia. Jeśli nie wiesz drogi kliencie jak duża płachta folii jest potrzebna do twojego oczka wodnego zastosuj się do poniższych wskazówek:

  - najdokładniejszym sposobem jest użycie taśmy mierniczej

  - jeśli jednak nie mamy możliwości użycia takowej (np. oczko wodne jeszcze nie posiada wykopu, odczytujemy wymiary z projektu) można postąpić według następującego wzoru - długość oczka wodnego + 2 x jego głębokość + 2 x 50 cm = wymagana długość płachty folii + szerokość oczka + 2 x jego głębokość + 2 x 50 cm = wymagana szerokość płachty folii.

  Realizacja zamówienia może się odbyć w następujący sposób:

  - zamówiona folia do oczka wodnego po spreparowaniu może zostać wysłana/odebrana w siedzibie firmy

  - jeśli wymaga tego sytuacja ( wielkość płachty, skomplikowany kształt itp. ) membrana może być przygotowana i zamontowana bezpośrednio na obiekcie inwestora .


  Izoplan folia do oczek wodnych najwyższej jakości

  Sprawdź naszą jakość! zadzwoń: 505 431 920

  folia do oczka wodnego folie PCV - oczko wodne oczko wodne 3 oczko wodne 4