Oferujemy szeroką gamę geosyntetyków do zastosowania w budownictwie drogowych, wodnym, ochronie środowiska oraz ogrodnictwie. Otwarci jesteśmy na współpracę z firmami, klientami indywidualnymi oraz hobbystami.

Geosyntetyki polimerowe mają szerokie zastosowanie. Swoim doświadczeniem służymy w podjęciu decyzji przy zakupie oraz ich montażu. Współpracujemy z wieloma producentami, dzięki temu możemy dobrać produkt odpowiedni zarówno pod względem parametrów, jak i ceny. Nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Folie PCV:

Grupa geosyntetyków stosowanych w bardzo szerokim spektrum od budownictwa przemysłowego po hobbystyczne zastosowania w ogrodnictwie. Zaliczamy do nich folie do oczek wodnych, membrany pcv oraz geomembrany pvc.

Folie do oczek wodnych

Folie stosowana w ogrodnictwie najczęściej przez hobbystów, najczęściej wybieranymi przez naszych klientów grubościami materiału jest 1 mm

Membrany PCV

Stosowane do hydroizolacji budynków w tym izolacji dachów, tarasów, balkonów oraz fundamentów i innych części podziemnych budynków.

Geomembrany PCV

Folie pvc stosowane przy budownictwie hydrtotechnicznym oraz ochronie środowiska. Zastosowanie jako izolacja: zbiorników retencyjnych, stacji paliw, wałów przeciwpowodziowych itp.

Geomembrany PEHD / HDPE

Geomembrany stosowane jako hydroizolacja w budownictwie zarówno jako izolacja budynków oraz zbiorników, oczyszczalni ścieków, stacji paliw itp. Wyróżnia się odpornościa na czynniki chemiczne i biologiczne.

Geowłóknina

Geosyntetyki produkowany przy użyciu polipropylenu lub polietylenu, w zależności od budowy geowłókniny rozróżniamy:
  • Geowłókniny ochronno-drenażowe
  • Geowłókniny filtracyjne
  • Geowłókniny separacyjne
wykorzystanie geosyntetyków przy budowie zbiornika

Zamówienia / doradztwo :

Doradztwo:

Pytania techniczne, doradztwo dotyczące geosyntetyków otrzymasz kontaktując się z naszym specjalistą.

Zamówienia:

Czas oczekwiania na zamówieniu to najczęściej 2-7 dni.

Wysyłka:

Koszt wysyłki zależy od wielkości zamówienia oraz miejsca docelowego. Po podaniu wielkości zamówienia, oraz adresu docelowego nasz pracownik poda cenę transportu

Odbiór osobisty - dostawa na terenie Wielkopolski:

Po wcześniejszym ustaleniu terminu możliwy jest odbiór towaru z magazynu w Suchym Lesie/ k Poznania lub dostarczenie przez naszego kierowce pod wskazany adres.